Baskı hizmetleri dışında, dijital çağın en önemli gerekliliklerinden biri olan web sitesi konusunda benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktayız. Bu prensip, firmamızın web tasarım kültürünün temelidir.

Web Tasarım Süreçleri;

  • Kurumsal web sitesi projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygularız.
  • Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçeriz.
  • Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır, tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarırız.
  • Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
  • Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için firmamız ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

 

Web tasarım hizmetiyle birlikte, web sitesinin yayılabilirliğini arttırmak amacıyla özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.